Brad Pitt: Artık Hollywood genç erkeklerin oyunu

Günün Haberi Hollywood

GQ dergisinin Avustralya edisyonuna konuşan Brad Pitt, Hollywood’dan uzaklaşacağını ima ederek, “Artık Hollywood genç erkeklerin oyunu” dedi.

Hollywood’un en beğenilen aktörlerinden Brad Pitt, GQ dergisinin Avustralya edisyonuna kapak oldu. Derginin Temmuz-Ağustos 2019 sayısı için röportaj da veren oyuncu, “Artık Hollywood genç erkeklerin oyunu” ifadelerini kullanarak Hollywood’dan artık çekilmeye başladığının da sinyalini verdi.

Pitt, “Prodüksiyon tarafındayken kamera arkasındayım ve bundan çok zevk alıyorum. Ama bu işi yapmam git gide azalıyor. Genel olarak bunun daha genç erkek oyunu olduğuna inanıyorum. Daha yaşlı karakterler için önemli bir iş yok” dedi.

“Sinemanın geleceğinin ne olduğunu, hangi şekle gireceğini merak ediyorum” diyen Pitt, “İnternet yayın platformlarını gerçekten takdir ediyorum, çünkü daha fazla sayıda kaliteli proje yapıldığını görüyoruz. Daha fazla yazar, yönetmen ve aktörün iş yaptığını görüyoruz. Bu durum ne kadar çok yetenekli insan olduğunu anlatıyor” ifadesini kullandı.

Bu yılın en çok merak edilen filmlerinden olan Once Upon a Time in Hollywood filmiyle yönetmenlik kariyerini noktalayacağı söylenen Quentin Tarantino hakkında da konuşan Pitt, “Hayır, hiç blöf yaptığını sanmıyorum. Bence cidden bitirdi. Yönetmenlerin oyununda düşmeye başladığı zamanın matematiğini anlıyor. Ama başka planları var ve uzun süre ona elveda demek zorunda kalmayacağız” dedi.

 

Pitt bu yıl Tarantino imzalı Once Upon a Time in Hollywood ve bilim kurgu türündeki Ad Astra filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up