Bosphorus Film Lab Etkinliklerinde Bugün

Etkinlikler

Sektörün başarılı isimlerini katılımcılarla buluşturmaya devam eden Bosphorus Film Lab etkinliklerinin üçüncü günü rotası açıklandı.

26 Ekim Pazartesi gününün ilk etkinliği 11.00-12.00 saatleri arasında Film Pazarlama Stratejisti Joanna Solecka’nın Filmler İçin İzleyici Kitlesi Yaratmak: Dijital Ortama Geçiş başlıklı sunumunda sosyal medyanın film pazarlama için büyük fırsatlar sunması ile niş hedeflemeden kişiye özel mesajlara, dijitalin film tanıtımında nasıl devrim yarattığına ve filmlerin izleyicilerini bulmasına nasıl yardımcı olduğuna dair bilgiler paylaşılacak.

Bosphorus Film Lab’da günün ikinci etkinliği 16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Jürileri Tanıyalım. Etkinlikte hem pitching platformunun uluslararası jürisi hem de work in progress platformunun uluslararası jürisi dinleyiciyle buluşacak. Pitching jürisinde olan Sorfond Proje Yöneticisi Per Eirik Gilsvik ile Tribeca Film Festivali ve Les Arcs Film Festivali Artistik Direktörü Frederic Boyer’in ardından Work in Progress’in jüri üyeleri arasında yer alan Cottbus Film Festivali Program Direktörü ve Berlinale Forum Danışmanı Bernd Buder ile Cannes Film Festivali Director’s Fortnight ve Locarno Film Festivali Seçici Komite Üyesi Anne Delseth Bosphprus Film Lab direktörü İpek Tugay’ın sorularını yanıtlayarak uzmanlık alanları hakkında paylaşım yapma fırsatı bulacaklar.

Her iki etkinliğe katılım bogazicifilmfestivali.com’da belirtilen Zoom linki üzerinden ve resmi Youtube kanalı olan Boğaziçi Film Festival hesabından canlı olarak yapılacak.

Bosphorus Film Lab’da günün üçüncü ve son etkinliği festivalin Instagram hesabında gerçekleşecek. 19.00’ da başlayacak olan Instagram canlı yayınının konuğu ödüllü kurgucu Ayris Alptekin olacak.

Bosphorus Film Lab etkinlikleri ve projeler hakkında ayrıntılı bilgiye www.bogazicifilmfestivali.com adresindeki Bosphorus Film Lab sekmesinde yer alan katalogdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up