Bong Joon-ho, Kırmızı Halıda Parazit Dizisi Hakkında Konuştu

Hollywood

Parazit ile sinema dünyasına damga vuran Bong Joon-ho, 92. Oscar Ödülleri’nin kırmızı halı töreninde Variety ile gerçekleştirdiği röportajda Adam McKay ile birlikte hazırlayacağı Parasite dizisi hakkında konuştu.

Röportajda Bong Joon-ho, kısa bir süre önce Adam McKay ile tanıştığını ve aralarında eğlenceli bir konuşmanın geçtiğini açıkladı. Dizi için her şeyi adım adım gerçekleştirdiklerini açıklayan Bong Joon-ho, Adam McKay için “O harika bir insan.” yorumunu yaptı.

Bununla beraber Bong Joon-ho, Parasite dizisinde orijinal oyuncu kadrosunun mu yer alacağı yoksa dizinin yeni bir oyuncu kadrosuyla mı çekileceği konusunda bir açıklama yaptı. Bong Joon-ho, dizi için “Şu an hikâyenin yapısı üzerinde konuşuyoruz. Oyuncular hakkında konuşmak için sabırsızlanıyorum ve dizide yer alacak oyuncular konusunda çok heyecanlıyım.” açıklamasında bulundu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up