Bond 25 Filminin Kadrosu Açıklandı

Hollywood

Daniel Craig’in son kez James Bond olarak izleyici karşısına çıkacağı Bond 25 filminin oyuncu kadrosu açıklandı.

Cary Fukunaga’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Bond 25 filminin çekimleri geçtiğimiz haftalarda Norveç’te başlamıştı. Henüz resmiyete kavuşmayan oyuncu kadrosuyla ilgili ilk paylaşımlar ise bugün yapıldı.

James Bond resmi hesabından yapılan tanıtım videosunda Rami Malek’in kötü adamı canlandıracağı açıklandı. Malek’in yanı sıra Lashana Lynch, David Dencik, Ana De Armas, Billy Magnussen, Jeffrey Wright, Dali Benssalah gibi isimlerin kadroda yer alacağı bilgisi paylaşıldı. Filmin çekimleri Norveç’in ardından İtalya, Londra ve Jamaika’da gerçekleştirilecek.

Senaryosunun tekrar yazıldığı ve aynı anda çekimlerine de başlanan filmin yönetmen koltuğuna Cary Fukunaga otururken, senaryo değişikliği için Neil Purvis ve Robert Wade’in senaryosunu yeniden yazmak üzere Scott Z. Burns görevlendirilmişti. Buna ek olarak da filmin senarist ekibine Daniel Craig’in yardımlarıyla Fleabag dizisinin yaratıcısı Phoebe Waller-Bridge eklendi.

Daniel Craig’in başrolünde yer alacağı Bond 25, ülkemizdeki izleyicileriyle 8 Nisan 2020 tarihinde sinemalarda buluşmak için hazırlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up