BoğaziçiFF’den TV ve Dijitalde İçeriğin Döngüsü Paneli

Etkinlikler Günün Haberi

8. Boğaziçi Film Festivali’nin özel olarak düzenlediği etkinlikler rotasında bugünün konusu “TV ve Dijitalde İçeriğin Döngüsü” olarak belirlendi.

Heyecanla beklenen 8. Boğaziçi Film Festivali‘nin bugünkü etkinlik çizelgesinde, TRT 1‘in Kanal Koordinatörü olan Cemil Yavuz‘un da katılımlarıyla gerçekleşecek olan TV ve Dijitalde İçeriğin Döngüsü paneli bulunuyor. 16.0017.00 saatleri arasında gerçekleşecek panele katılım sağlamak isteyen herkesin Zoom üzerinden davet edildiği etkinlikte; değişen izleme alışkanlıkları, yeni yaratılan içerikler ve yaratıcılar üzerindeki etkisi konuşulacak. Cemil Yavuz‘un yanı sıra birçok değerli konuşmacının katılacağı panelde; bir dizi projesinin hayata geçme süreçleri, mecraların proje ararken dikkat ettikleri ve yapım süreçleri de ele alınacak.

Her gün Zoom üzerinden sinemaseverlerle buluşacak festivalin etkinlik detaylarına ve TV ve Dijitalde İçeriğin Döngüsü paneline bogazicifilmfestivali.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up