BluTV’nin Yeni Projesi Çalınmış Hayatlar Başladı

Diziler Günün Haberi

BluTV, ‘Masum’ ve ‘Sahipli’nin ardından ses getirecek yeni bir projeyi daha izleyiciyle buluşturuyor. ‘Çalınmış Hayatlar’ adlı dizide Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierra cinayetleri ele alınacak.

Çalınmış Hayatlar’daa Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierra cinayetleri, ailelerin de özel izni ve katılımıyla izleyiciye aktarılacak.

Sunuculuğunu Gökçen Özdemir’in yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz Şayir oturuyor. Dizinin başrollerinde ise Özge Özkaplan, Cansu Diktaş ve Onuryay Evrentan var. İlk bölümü yayınlanan “Çalınmış Hayatlar”, 60 dakikalık üç bölümden oluşacak.

MÜNEVVER KARABULUT

3 Mart 2009 tarihinde, henüz 17 yaşındayken Cem Garipoğlu tarafından vahşice öldürülen Münevver Karabulut’u dizide Cansu Diktaş canlandırıyor.

ÖZGECAN ASLAN

11 Şubat 2015’te Mersin’de, tecavüz girişimine direndiği minibüs şoförü Ahmet Suphi Altındöken tarafından öldürülen Özgecan Aslan’a Özge Özkaplan hayat verdi.

SARAI SIERRA

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul’da Ziya Tasalı’nın katlettiği, cesedi Cankurtaran’daki surlarda bulunan Amerikalı Sarai Sierra’yı Onuryay Evrentan oynuyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up