Blake Lively Yeni Gossip Girl’de Yer Alacak mı?

Diziler
Blake Lively, Amerikan gençlik dizisi Gossip Girl’ün sekiz yıl aradan sonra çekilen yeni sezonunda rol alıp almayacağına açıklık getirdi.

Türkiye’de de yayınlanan ve geniş bir hayran kitlesi olan Amerikan gençlik dizisi Gossip Girl’ün yıllar sonra çekilen yeni sezonunun 2020’de HBO’nun dijital platformu HBO Max’ta seyirciyle buluşacağı açıklanmıştı.

2007-2012 yılları arasında yayınlandığında Blake Lively’ye dünya çapında şöhret kazandıran Gossip Girl’de başrolün kimde olacağı, dizide Lively’nin rol alıp almayacağı bilinmiyordu.

Lively, yeni filmi The Rhythm Section’ın galasında sorulara yanıt verirken Gossip Girl konusuna da açıklık getirdi. 32 yaşındaki oyuncu, E! News’e verdiği röportajda, dizinin yeni sezonunda yer almayacağını açıkladı.

Dizinin yapımcısı Josh Scwartz, yeni sezonda yeni karakterlere odaklanılacağını daha önce duyurmuştu. Ancak dizinin ve Blake Lively’nin hayranları, ünlü oyuncunun farklı bir rolle de olsa diziye dahil edilmesini bekliyordu.

Cecily von Ziegesar’ın aynı adlı kitap serisinden uyarlanan Gossip Girl’ün yeni bölümleri, New York’taki yeni nesil özel okul öğrencilerini merkeze alacak. Hikaye, orijinal serideki karakterlerin yerine, aynı lisede okuyan bir grup öğrencinin gündelik hayatını ve Gossip Girl adlı dedikodu blogunun okulda yarattığı etkiyi takip edecek.

Joshua Safran, Stephanie Savage ve Josh Schwartz’ın yapımcılığında hazırlanacak olan dizi, her biri birer saatlik 10 bölümden oluşan bir sezonla ekrana gelecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up