Blake Lively ve Anna Kendrick Başrolde: Küçük Bir Rica

Günün Haberi Hollywood
Blake Lively ve Anna Kendrick Başrolde: Küçük Bir Rica
Başrolünde Blake Lively ve Anna Kendrick’in olduğu A Simple Favor – Küçük Bir Rica’dan altyazılı ilk fragman yayımlandı.

 

Kadrosunda Henry Golding, Andrew Rannells, Linda Cardellini, Jean Smart ve Rupert Friend‘in de yer aldığı Küçük Bir Rica‘nın yönetmen koltuğunda Hayalet Avcıları’nın kadınlardan oluşan yeni filmi ve evlilik komedisi Nedimeler’den tanıdığımız Paul Feig oturuyor. Darcy Bell’in aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryosunu ise Jessica Sharzer kaleme aldı.

Filmin Konusu:

Stephanie (Anna Kendrick), hayatını Youtube’de paylaştığı videolardan kazanan ‘vlogger‘ bir annedir. Bir gün, en yakın arkadaşı Emily (Blake Lively) aniden ortadan kaybolur. Stephanie tüm enerjisini Emily’ye ne olduğunu öğrenmeye harcarken Emily’nin kocası Sean (Henry Golding) de şaşırtmacalarla, ihanetleler, sırlar ve bu sırların açığa çıkmasıyla, aşk, sadakat, cinayet ve intikamla dolu bu hikayede ona yardım eder.

Küçük Bir Rica, 14 Eylül 2018‘de vizyonda.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up