Black Mirror’ın 5. Sezon Bölüm Fragmanları

Diziler Günün Haberi

Merakla beklenen Black Mirror dizisinin 5. sezon bölüm fragmanları yayınlandı.

Son olarak interaktif bölümüyle geçtiğimiz aylarda seyirciyle buluşan Black Mirror dizisi uzun bir aranın ardından yeni sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde 5. sezondan kısa görüntülerin oluştuğu bir tanıtım fragmanı paylaşan Netflix, bölümlerin kendilerine ait uzun fragmanlarını da yayınladı.

Charlie Brooker tarafından tasarlanan dizinin beşinci sezonu toplamda 3 bölümden oluşacak. Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin gibi isimlerin yer alacağı dizi, 5 Haziran tarihinde seyirciyle buluşacak.

3 bölümün isimleri sırasıyla, Smithereens, Rachel, Jack and Ashley, too ve Striking Vipers olarak açıklandı.

Andrew Scott, Damson Idris ve Topher Grace’in yer alacağı Smithereens, 5. sezonun ilk bölümü olarak karşımıza çıkacak. Andrew Scott, yaşadığı ruhsal bunalımla bir anda ülkenin gündemine oturan bir taksi şoförü olarak karşımıza çıkacak.

Rachel, Jack and Ashley, too isimli ikinci bölümde oyuncular olarak karşımıza Miley Cyrus, Angourie Rice ve Madison Davenport çıkıyor. Bu bölüm ise hayranı olduğu pop yıldızıyla tanışmak isteyen yalnız bir genci konu alıyor. Ancak, bu yıldızın cazibesi göründüğü kadar masum değil.

Sezonun son bölümü olan Striking Vipers’da yıllar sonra bir araya gelen iki üniversite öğrencisi hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek bir dizi olayla karşı karşıya kalır. Bu bölümde karşımıza Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff ve Ludi Lin çıkıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up