Black Mirror 3’üncü Sezon Ekim’de Başlıyor

Diziler Manşet

Uzun süredir yolu gözlenen Black Mirror’un yeni sezonundan güzel haberler var. 12 bölümlük üçüncü sezonun ilk üç bölümünün konuları ve oyuncuları hakkında bilgiler paylaşıldı. 6 Ekim’de Londra Film Festivali’nde özel gösterimi yapılacak olan dizi 21 Ekim’de ise ekranlarda start verecek. Dizinin yeni sezonunun üç bölümüne dair bilgiler aşağıda.

black-mirror-season-3-gugu-mbatha-raw-mackenzie-davis

1. Bölüm: San Junipero – Çekim Yeri: Güney Afrika

1987 yılında California’dayız San Junipero güneş, sörf ve seksin bir arada buluştuğu harika bir sahil kasabası. Bu kasabaya son gelenler ise Yorkie ve Kelly. Hayatlarını değiştiren ilginç şeyler olacak. Gugu Mbatha-Raw, Mackenzie Davis başrolde. Yönetmen ise Owen Harris.

shut-up-and-dance

2. Bölüm: Shut Up and Dance – Çekildiği yer: Londra

19 yaşındaki Kenny ani bir şekilde sanal bir tuzağın içine çekilir. Aceleyle güvenilmez bir adam olan Hector ile gergin bir ittifak kurar. İkisinin de hayatı bilinmeyen kişilerin merhametine bağlıdır. Alex Lawther, Jerome Flynn başrolde. Yönetmen ise James Watkins.

black-mirror-season-3-bryce-dallas-howard

3. Bölüm: Nosedive – Çekildiği yer: Londra ve Cape Town

Öz güveni olmayan ofis çalışanı Lacie, küçük tatlı, şirin, mutlu görünen ama aslında sıkıcı, obsesif ve kabuslarıyla dolu bir dünyada yaşar. Lacie’nin eski arkadaşı Naomi sosyetenin elitlerinden biridir, ve Lacie bu küçük sıkıcı dünyasından kurtulmak için Naomi’nin cemiyetine katılmaya çalışır. Bryce Dallas Howard, Alice Eve , ve Cherry Jones başrolde. Yönetmen ise Joe Wright.

Sonraki üç bölümün adları da belli: Sırasıyla Men Against Fire, Hated in the Nation ve Playtest.

Şimdiden iyi seyirler.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up