Bizum Hoca’nın Galası Yapıldı

Türkiye

Bizum Hoca

Yarın izleyici ile buluşacak olan Bizum Hoca’nın galası Trabzon Forum Alışveriş merkezinde gerçekleşti.

Cezmi Baskın ve Levent Ülgen’in başrollerinde yer aldığı “Bizum Hoca” ının Galası Trabzon Forum Alışveriş merkezinde yapıldı. 7 Mart’ta Türkiye’nin yanı sıra KKTC, Almanya, Hollanda, Avusturya, İsviçre, Belçika, Fransa ve İngiltere’de vizyona girecek olanın oyuncuları tam kadro Gala’da yer aldı. Trabzonlular filmi çok sevdiklerini belirterek ‘işte bizim komedimiz, iste bizim dertlerimiz’ dedi. Hes karşıtı tavrı ve çevre sevgisi mesajları ile izleyicilerden tam tam not alan filmi Trabzonlularla birlikte izleyen oyuncular ‘Karadeniz filmini sahiplendi, çok mutluyuz’ dediler.

Filmde Baskın ve Ülgen’e Serhat Özcan, Sabriye Kara, Erdem Baş, Seymen Aydın, Mehmet Usta, Şamil Kafkas, Adem Yılmaz, Özge Gürel, Semih Habiboğulları, Volkan Girgin, İsrafil Köse, Tahsin Taşkın, Alay Cihan, Pınar Şenol ve misafir oyuncu olarak da Karadeniz’in sevilen sesi Hülya Polat eşlik ediyor.

Filmde ayrıca Trabzonspor’un dünyaca ünlü yıldızları Fransız Flourent Malouda ve Portekizli Jose Bosingwa’nın yanı sıra eski futbolcusu İbrahim Yattara da yer alıyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up