Bizim Rocky

Manşet Türkiye

Ünlü komedyen Ata Demirer’in senaryosunu kaleme alıp başrolünde oynadığı üçüncü sinema filmi ‘Berlin Kaplanı’nın çekimleri Almanya’nın başkenti Berlin’de başladı.

Demirer filmde, hayatını boks yaparak kazanan ‘Ayhan Kaplan’ karakterini oynuyor.
‘Eyyvah Eyvah’ serisiyle sinemada büyük başarı elde eden ünlü komedyen Ata Demirer, senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünü üstlendiği üçüncü filmi ‘Berlin Kaplanı’nın çekimlerine başladı. İlk iki hafta Almanya’nın başkenti Berlin’de gerçekleştirilen çekimler, önümüzdeki haftalarda Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde devam edecek.

1000 ALMAN FİGÜRAN
Ata Demirer’in, ‘Ayhan Kaplan’ isimli bir boksörü canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda; Tarık Ünlüoğlu, Necati Bilgiç, Nihal Yalçın, Özlem Türkad ve Cemil Özbayer yer alıyor. Yönetmen koltuğunda, Demirer’in ‘Eyyvah Eyvah’ filmlerinin yönetmenliğini de üstlenen Hakan Algül oturuyor. Filmin Berlin’de çekilen sahnelerinde, Almanya’da yaşayan Türk oyuncularla birlikte Alman oyuncular ve 1000’in üzerinde Alman figüran da rol aldı. Çekimlerde ekibe, Alman prodüksiyon ekibi de eşik etti. BKM Film yapımı olan ‘Berlin Kaplanı’, 27 Ocak 2012’de vizyona girecek.

FİLMİN KONUSU
‘Ayhan Kaplan’, Berlin’de yaşayan, geçimini boksörlük ve bodyguard’lık yaparak sağlayan bir Türk vatandaşıdır. ‘Ayhan’ ve antrenörü ‘Cemal’ (Tarık Ünlüoğlu) için işler pek yolunda gitmemektedir. İkisi de artık hayattan bir mucize beklemektedir. Film de bu mucize ihtimalini anlatıyor.

Sabah

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up