Bizim Hikaye Geliyor

Türkiye

“Bizim Hikâye” 80 darbesinde inancı uğruna haksız yere hüküm giyen birinin öyküsü… Çekimleri bitmek üzere olan film, dev kadrosuyla da bu yıl adından bahsettirecek.

'Bizim Hikaye' Baharda Vizyonda
70’li yıllardan günümüze uzanan bir yolculuğun şahitlik ettiği, bir darbenin birçok ihtimaller doğurduğu bir zaman içinde, ülkenin ve insanların kaderinin değiştiği bir dönem. Sevinçlerin, hüzünlerin, mutlulukların iç içe geçtiği bir yaşam. Ve her türlü zorluğun karşısında birbirine sıkıca kenetlenmiş bir aile. Kaos ortamında yeşeren umutların hikâyesi “Bizim Hikâye”… Sarsıcı öyküsü, oyuncu kadrosu ve tüm insanların yüreklerine dokunacak senaryosuyla dikkat çeken “Bizim Hikâye”nin çekimleri tamamlanmak üzere. Çekimlerinin çoğunluğu Sinop, Trabzon ve Rize‘de tamamlanan filmin, İstanbul’daki sahnelerinin ilk çekimlerine 3 bin yıllık bir tarihe sahip olan yarımadada başlandı.

BAHARDA GÖSTERİMDE
Yapımcılığını Alaaddin Film’in üstlendiği filmin hikâyesi Şükran Erdoğan, Hakan Kandal ve Fatih Hocaoğlu’na, senaryosu ise Seda Altaylı Turgutlu ile Yasin Uslu’ya ait. Yönetmenliğini Yasin Uslu’nun üstlendiği filmde Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil, Erdinç Gülener, ve Ahmet Mekin gibi ünlü isimler rol alıyor. Ön hazırlıkları yaklaşık üç yıl süren filmin müziklerini ise ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli yapacak. 80 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi uğruna haksız yere hüküm giyen İsmail Bey’in ve ailesinin geçmişten bugüne uzanan hüzünlü hikâyesinin anlatılacağı filmin ilkbaharda gösterime girmesi planlanıyor.

İşte Dev Kadro
Sezona damga vuracak Bizim Hikaye’nin kahramanlarını Cansel Elçin, Sera Tokdemir, Haluk Piyes, Naz Elmas ve Burcu Kıratlı canlandıracak.

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up