Bitmiş Filmden Kevin Spacey’i Çıkardılar

Günün Haberi Hollywood
Bitmiş Filmden Kevin Spacey’i Çıkardılar

Kevin Spacey, çekimleri sona eren All The Money In The World filminden de kovuldu! Spacey‘nin yerini Christopher Plummer alacak ve bütün sahneleri yeniden çekilecek.

Kevin Spacey‘in ardı ardına patlayan cinsel taciz skandalları nedeniyle önce House of Cards sona erdi, ardından da Spacey‘in bulunduğu projeler bir bir iptal edildi. Son darbe de Ridley Scott‘tan geldi. Spacey, çekimleri bitmiş filmden kovuldu.

Spacey’in olduğu filmin fragmanı da şurada.

1970’lerde İtalya’da Jean Paul Getty’nin kaçırılmasını ve ardından yaşananları anlatan filmin başrollerinde Michelle Williams, Mark Wahlberg ve Kevin Spacey yer alıyordu. Artık Spacey‘in yerini Christopher Plummer alacak. Filmin senaryosunu ise David Scarpa kaleme aldı.

Oscar için kampanya yapılacak olan film Spacey skandalı yüzünden de yarışta şimdiden geride kaldı. All The Money In The World, 8 Aralık 2017′de Amerika’da vizyona girecek. Türkiye için tarih net değil.

BU HABERLE İLGİLİ YENİ GELİŞME VAR! OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up