Bird Box’ın devam filmi geliyor

Hollywood
Josh Malerman’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve Netflix’te yayınlandıktan kısa bir süre sonra yoğun bir ilgiyle karşılanan Bird Box’ın devam filmi için hazırlıklara başlandı.

Yazar Josh Malerman’ın aynı adlı romanından uyarlanan 2018 yapımı Bird Box‘ın devam filmi geliyor. Yazarın devam kitabı olarak yayınladığı Malorie‘den uyarlanacak film, orijinal kitabın ve filmin kaldığı yerden devam edecek.

Inverse.com’a konuşan yazar Josh Malerman, yeni film için hazırlıkların başladığını söyledi. “Çok şey söyleyemem ama çalışmaların gelişmekte olduğunu söyleyebilirim. Bazen tüm bu gizlilik garip geliyor ama bu oyunun içindeyim” diyerek yeni filmin sinyalini verdi.

Susanne Bier’in yönetmen koltuğunda oturduğu Bird Box, gizemli bir güç tarafından etki altına alınan bir dünyada Malorie adlı bir kadının iki çocukla birlikte verdiği yaşam savaşımını konu alıyor.

Yeni filmin Malorie karakteri üzerinden devam edeceği düşünülüyor. Sandra Bullock‘un yeniden başrolünü üstlenmesi beklenen filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ise henüz belli değil.

Kaynak: Inverse

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up