Bir Ressam Filmi Daha: Tulip Fever

Dünya Yakında

Ex Machina ve Danish Girl ile geçtiğimiz yıl adından epeyce söz ettiren Alicia Vikander ve son dönemlerin popüler ‘kötü’ adamlarından Christopher Waltz iddialı bir yapımla geliyor: Tulip Fever.

17. yüzyılda Hollanda’da geçen Tulip Fever, genç bir ressamın evli bir çiftin resimlerini çizmek için gittiği evde yaşadığı yasak aşk ve sonrasında yaşananları konu alıyor.
Hollanda’nın en şaşalı ve zengin döneminde geçen Tulip Fever dönemin ressamlarına ışık tutuyor. Filmin kadrosunda Vikander ve Waltz’ın yanı sıra Dane DeHaan, Cara Delevingne, Jack O’Connell, Judi Dench, Zach Galifianakis, Tom Hollander ve Prens Harry’nin eski sevgilisi Cressida Bonas yer alıyor.

Tulip-Fever

Yönetmen koltuğunda Mandela: Özgürlüğe Giden Yol’dan tanıdığımız Justin Chadvick’in oturduğu film 15 Temmuz 2016’da Amerika’da gösterime girecek.

____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up