Bir Nefes Daha Dünya Prömiyerini Gerçekleştirdi

Festivaller Manşet

Nisan Dağ’ın yazıp yönettiği ikinci uzun metraj filmi “Bir Nefes Daha” dünya prömiyerini 24. Tallinn Black Nights Film Festivali’nde gerçekleştirdi.

Ödüllü yönetmen Nisan Dağ’ın yeni filmi Bir Nefes Daha‘nın dünya prömiyeri 24.Tallinn Black Nights Film Festivali kapsamında 21 Kasım Cumartesi günü gerçekleşti. Gerçekçi anlatımıyla ve müzikleriyle dikkat çeken film, yönetmen Nisan Dağ ile filmin başrol oyuncularından Oktay Çubuk’un katılımıyla gerçekleşen gösterimde izleyenlerin büyük beğenisini topladı. İstanbul’un çetin mahallelerinden birinde yaşayan genç bir rapçinin, müzik hayallerine koşarken biryandan da bonzai bağımlılığıyla verdiği savaşı anlatan Bir Nefes Daha, 13-29 Kasım 2020 tarihleri arasında Estonya’nın başkentinde düzenlenen 24.Tallinn Black Nights Film Festivali’nin ana yarışmasında yer alıyor.

ABD’nin prestijli ve köklü satış şirketlerinden Magnolia Pictures International’ın bugüne kadar Türkiye’den dünya haklarının satışını aldığı ilk yapım olan filmin ikinci gösterimi ise 22 Kasım Pazar günü yapıldı. Bir Nefes Daha‘nın üçüncü gösterimi ise 28 Kasım Cumartesi günü saat 21.45’te gerçekleşecek.

Solis Film yapımı Bir Nefes Daha, dünya prömiyerini yaptığı 24.Tallinn Black Nights Film Festivali’nin ardından festival yolculuğuna devam edecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up