Bir Baba Hindu Bollywood’u Fethedecek

Gelecek Program Manşet

Çekimleri Hindistan’da devam eden Bir Baba Hindunun kadrosu nihayet açıklandı. İlk Türk – Bollywood filminin kadrosu da kendisi gibi renkli. Merakla beklenen filmin başrollerini paylaşan Sermiyan Midyat ve 2010’da Dünya Güzeli seçilen Hintli oyuncu Nicole Faria’ya Şafak Sezer de eşlik ediyor. Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği ve başrolünü de oynadığı film, aşık olduğu kız Gundhi’nin peşinden Mumbai’ye giden Fadıl’ın hikâyesini anlatıyor.

Ekran Resmi 2016-01-12 09.04.54

Film ekibi, geçtiğimiz günlerde yüz kişiyle Hindistan‘a çıkarma yapmıştı. Tam da o günlerde Orlando Bloom vizesi olmadığı için Yeni Delhi‘ye alınmamıştı.

Ekran Resmi 2016-01-12 09.05.17

Merakla beklenen ilk Türk Bollywood filmi Bir Baba Hindu’nun kamera arkası da kadrosu kadar iddialı. Filmin ışık şefliğini,Slumdog Millionaire, Eat Pray Love, Mission Impossible gibi unutulmaz filmlere imza atan Mulchand Dedhia yapıyor.

 

osman-banner

________

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up