Billie Eilish Yeni James Bond Filmi İçin Şarkı Hazırlayacak

Hollywood
Daniel Craig’in son kez James Bond olarak seyirci karşısına geçeceği No Time to Die’ın tema şarkısını Billie Eilish yazacak ve seslendirecek. 

Bond filmlerinin vazgeçilmezlerinden biri de müzikleridir. Filmin heyecan akışına katkı sağlayan müzikler izleyici etkisi altına alma, filmin dinamiğini tutma da çok etkilidir.

Tema şarkısını kimin seslendireceği konusu dün yapılan resmi açıklamayla cevap buldu. James Bond filmlerinin resmi Twitter hesabından dün yapılan açıklamayla No Time to Die’ın tema şarkısını Billie Eilish‘in seslendireceği açıklandı. Eilish’in seslendireceği tema şarkısının sözlerini ise Eilish ve abisi olan Finneas O’Connor yazacak. Filmin müziklerini ise Hans Zimmer‘ın besteleyeceği bir süre önce ortaya çıkmıştı.

Henüz 18 yaşında olmasına rağmen müzik dünyasında önemli işler yaparak kariyerinin zirvesinde olan Billie Eilish, bir Bond filminin tema şarkısını seslendirerek bu onura erişen en genç isim olacak. Yeni Bond filminin tema şarkısını seslendirmesi için seçilen Eilish, böylece adını Louis Armstrong, Nancy Sinatra, Tina Turner, Madonna gibi isimlerin yer aldığı seçkin bir listeye yazdırmış oldu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up