Bill & Ted Face the Music’ten Yeni Fragman

Hollywood
Keanu Reeves ve Alex Winter’ın başrollerini üstlendiği “Bill & Ted Face the Music” filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Keanu Reeves ve Alex Winter’ı yıllar sonra bir araya getiren devam filmi Bill & Ted Face The Music’in yeni fragmanı seyircinin beğenisine sunuldu.

1989 yılında Bill & Ted’s Excellent Adventure ve 1991 yılında Bill & Ted’s Bogus Journey adıyla çekilen serinin üçüncü filminde ikili, yetişkin bireyler olarak seyirci karşısına çıkacak.

Rock müziğe duydukları ilgi nedeniyle birçok maceraya atılan Bill ve Ted, yeni filmde gezegeni kurtarmak adına bir şarkının peşine düşerek geleceğe gidecekler.

İlk filme imzasını atan Chris Matheson ve Ed Solomon, devam halkasının senaryosunu kaleme alıyor. Filmin yönetmenliğini Dean Parisot üstleniyor.

21 Ağustos’ta vizyona girmesi planlanan Bill & Ted Face The Music filminin salgın nedeniyle seyirci karşısına çıkacağı tarih ise henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up