Bilim Kurgu Uyarlamasında Başrol Brad Pitt’in!

Dünya

Brad Pitt bilim kurgu uyarlamasında başrolde yer alacak!

Ünlü oyuncu Brad Pitt, Illuminae adlı bilim kurgu romanının beyaz perdeye uyarlanacağı filmin kadrosuna dahil oldu.

illuminae_612x380

Beyaz perdede son olarak eşi Angelina Jolie’nin yazıp yönettiği Hayatın Kıyısında filminde izlediğimiz Pitt, yeni projesinde Warner Bros ile birlikte çalışacak.

Brad Pitt’in yer alacağı film; Avustralyalı Amie Kaufman ve Jay Kristoff tarafından bir üçlemenin ilk halkası olarak yazılan bilim kurgu romanı Illuminae‘nin beyaz perde uyarlaması olacak.

2575 yılında geçen hikaye bir hacker ve onun eski erkek arkadaşını konu alıyor. Evrenin kenarındaki bir gezegen için savaşan 2 mega şirketin, gezegeni yavaş yavaş kıyamete sürüklediği dünyada veba salgınının da başlamasıyla ikili, düşman gemisiyle gezeni terk etmek zorunda kalır.

Roman, sızdırılan e-postalar, haritalar, resimler, anlık, tıbbi raporlar ve röportajların üzerinden ilerliyor. Senarist arayışı devam eden projenin yapımcıları arasında Brad Pitt’in yapım şirketi Plan B de bulunuyor.

———————————————————————————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up