Big Lebowski ve Barton Fink in Devam Filmi Olacak mı?

Dünya

Coen Kardeşlerin bazı filmleri var ki dünyada milyonlarca kişi devamı çekilse de izlesek diyor. Bu filmlerin başında elbette Big Lebowski ve Barton Fink var. İşte bu ısrarlara ve yöneltilen sorulara Joel ve Ethan Coen Kardeşler nihayet cevap verdi.

The Big Lebowski

“Turturro Jesus’un hikayesini anlatmamız için bizi çok sıkıştırıyor. İnsanlar Big Lebowski’nin devamını istiyor. Ama bu olmayacak maalesef…”

Barton Fink

“Barton Fink’e Old Fink isimli bir devam filmi yapmayı düşündük. Ama bu film için Turturro’nun yeterince yaşlanmasını bekliyoruz. O karakterin yaşlılığını görmek ilginç olabilir. The Dude veya Walter’ın ne yaptığı beni pek ilgilendirmiyor. O filmdeki halleriyle kalmaları en doğrusu… Ama Barton, bir neden dolayı, emin değilim…”

“Barton Fink’te Goodman’ın oynadığı karakterinde bir şekilde Obi Wan veya Yoda gibi geri gelmesini de kararlaştırdık. Turturro “yaşlı” olarak isimlendirebileceğimiz yaşlara yaklaştı. “Summer of Love” yılında San Francisco veya Berkeley’de ders veren, eski solcu ama şüpheci, sinirl ideologu oynatabiliriz”

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up