Beyonce, Animasyon Filmde

Dünya Genel Manşet

161418663_beyonce_sg

3 boyutlu bir animasyon film olan Epic filmi, ünlü şarkıcı Beyonce’yi faklı bir kulvara taşıyor. Filmde ana karakter olan kraliçe Tara’yı seslendiren Amerikalı pop şarkıcı ilk kez bir animasyon filminde rol almanın heyecanını yaşıyor.

Ünlü şarkıcı seslendirme yaparken çok duygulu anlar yaşadığını anlatıyor:

“Benim için ilginç bir deneyimdi. Anne olduktan sonraki ilk işimdi ve kendimi çok duygusal hissettim. Özellikle kraliçe Tara tohumu açarken, sanki çocuğumu görmüş gibi oldum. Bunu yapmış olmaktan mutluluk duyuyorum”.

Beyonce, filmde ayrıca kendi yazmış olduğu “Rise up” şarkısını da söylüyor. Sahne kıyafetleri ve bazı şarkı sözleri hakkındaki eleştirileri önemsemeyen şarkıcı, bu filmin yeni şeyler deneme isteğinin bir ürünü olduğunu belirtiyor:

“Hiçbir zaman tek yönlü olmadım. Hergün farklı hisler yaşıyorum. Ve bu filmle birlikte yine farklı şeyleri deneyebileceğimi ve karakterleri müziğimle birlikte yeniden uyarlayabileceğimi gördüm.”

Filmde, başkahraman bir anda gizemli bir ormanda kendini iyiyle kötü arasındaki bir savaşta buluyor ve ormanı kurtarması için özel bir çiçek tohumunu koruması gerektiği konusu işleniyor.

Filmin yönetmenliğini ise Buz Devri ve Rio filmlerinden tanıdığımız Chris Wedge yapıyor.

Euronews

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up