Beyoğlu Sineması’ndan “Şehre Dönüş” adlı özel seçki

Türkiye
Beyoğlu Sineması, 7-8-9 ve 14-15-16 Ağustos tarihlerinde “Şehre Dönüş” adlı 9 filmlik özel bir programla seyircisiyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

Pandemi nedeniyle bir süredir kapalı olan İstanbul’un kalan az sayıdaki bağımsız salonlarından Beyoğlu Sineması, 7-8-9 ve 14-15-16 Ağustos tarihlerinde Şehre Dönüş adlı 9 filmlik özel bir programla seyircisiyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

Tedbirler çerçevesinde salonun yarı kapasitesi kadar biletler satılarak koltuklarda boşluk bırakılacak şekilde bir oturma düzeni sağlanacak. Salon ve koltuklar seans öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek ve maskesi olmayan seyircilere maske temin edilecek.

9 filmden oluşan seçkinin içerisinde Seyfi Teoman’ın Barış Bıçakçı’nın aynı adlı romanından uyarladığı Bizim Büyük Çaresizliğimiz, ve Mahmut Fazıl Coşkun imzalı Yozgat Blues gibi yerli filmler yer alırken; Noah Baumbach’ın Amerikan bağımsızı Frances Ha, Paolo Sorrentino’nun La grande bellezza, Michael Haneke’nin Caché‘si ve Dardenne Kardeşler’in işsizliğe odaklanan filmi Deux jours, une nuit de program kapsamında seyirciyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up