‘Beyaz Saray Düştü’ 12 Temmuz’da Gösterime Giriyor

Genel

beyaz-saray-dustu (9)

Amerikalı sinemacılar kendi ülkeleri üzerinden komplolar kurmayı çok seviyorlar. İşte o filmlere bir yenisi daha ekleniyor. Bu sefer komploya kurban giden mekan ise Amerika’nın kalbi Beyaz Saray. Beyaz Saray’ı kurtarmak ise John Cale rolünde izleyeceğimiz Channing Tatum’un görevi… Film ülkemizde 12 Temmuz’da gösterime giriyor.

Filmin konusu:

“Beyaz Saray Düştü / White House Down” filminde, polis kuvvetlerinde görevli John Cale, (Channing Tatum) Başkan James Sawyer’ı (Jamie Foxx) korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Küçük kızını bu haber ile hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cole, onu Beyaz Saray turuna götürür. Baba-kız Beyaz Saray’ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale’in zamana karşı yarışması gerekmektedir.

Columbia Pictures,  bir Mythology Entertainment / Centropolis Entertainment yapımı olan, Beyaz Saray Düştü / White House Down’u sunar.  Filmin başrollerinde yer alan oyuncular; Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke, Richard Jenkins ve James Woods. Yönetmen Roland Emmerich, yazar James Vanderbilt, yapımcılar Bradley J. Fischer, Harald Kloser, James Vanderbilt, Larry Franco, ve Laeta Kalogridis.  Yönetici yapımcılar; Ute Emmerich, Channing Tatum ve Reid Carolin.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

Filmin foto galerisine gitmek için tıklayın!

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up