Beterböcek Geri Dönüyor!

Dünya

beetlejuice_michael_keaton_slice.jpg

Beterböcek devam filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Warner Bross’un yaptığı açıklamada “Abraham Lincoln:Vampire Hunter”in senaristi Seth Grahame-Smith ile Beterböcek 2 için anlaşma sağlandı.

Beterböcek filmi 1988 yılında piyasaya sürülmüş ve gişe başarısı ile klasikler arasında yer almıştı. Günümüze uyarlanmış bir versiyon olarak piyasaya sürülmeyeceği açıklanan filmin hikayesinin devam edip etmeyeceği ise henüz kesinleşmiş değil.

Filmin yönetmenliğini yine Tim Burton’un yapması için görüşmeler sürüyor. Big Eyes (2014) ve Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (2015) filmlerini de yöneten Tim Burton’un yeni filmi kabul edip etmeyeceği henüz belli değil. 1988 yapımı filmde başrol oyuncusu olan Michael Keaton’ın devam filmde olması bekleniyor. Kadın başrol oyuncusu Geena Davis ise yaptığı bir açıklamada böyle bir projede yer almak istediğini belirtti.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up