Tarantino: “Benimle bağlantı kurmak kolay değil”

Hollywood
Tarantino: “Çok fazla mektup alıyorum. Bir cep telefonum yok. Benimle bağlantı kurmak pek kolay değildir” dedi.

Son olarak Bir Zamanlar Hollywood’da filmiyle gündeme gelen ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun, filmlerinde oynamak isteyen isimlerle mektup yoluyla iletişim kurduğunu aktardı.

Ünlü yönetmen daha önce projelerinde yer alan Margot Robbie, Dakota Fanning ve Lena Dunham’ın, mektup yazarak, teklifte bulunduğunu iddia etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan usta yönetmen, “Çok fazla mektup alıyorum. Bir cep telefonum yok. Benimle bağlantı kurmak pek kolay değildir” dedi.

Robbie ile tanışmalarını anlatan Tarantino, “Onu yıllarca izledim. Avustralyalılar’ı severim. Sharon Tate rolü için seçebileceğim tek kişiydi. Sonra bir araya gelip, sohbet ettik ve ona diğer teklifleri kabul etmemesini söyledim. Kendisine dünyaları sunan tüm yapımcıları reddetti. İşte böyle bir sadakat ve ruha, paha biçilemez” şeklinde konuştu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up