‘Benim Dünyam’dan Gaziantep Galası

Türkiye

Benim Dünyam

Beren Saat ve Uğur Yücel’in başrollerini paylaştığı Benim Dünyam filmine Gaziantep galası yapıldı.

Görme ve işitme duyularını kaybeden ve bu nedenle çevresiyle uyumsuz bir çocuk olan Ela ile ablasını aynı sebep ile kaybetmiş Mahir Hoca’nın yollarının kesişmesi ve birbirlerine adanan umut hikayesini konu alan “Benim Dünyam” filmi İstanbul, Berlin ve Bursa’nın ardından Gaziantep’te de gala yaptı.

İkinci hafta gişe rakamlarına göre 768 bin 602 kişi tarafında izlenen ve henüz ikinci haftasında 2013 yılının en çok izlenen 10 filmi arasına giren Benim Dünyam’ın Gaziantep galasına, filmin başrol oyuncuları Beren Saat ve Uğur Yücel katıldı.

Ela’nın Mahir Hoca’yla birlikte karanlıktan aydınlığa giden hikayesi seyircisini etkisi altına alan ve kısa sürede yılın en çok izlenen filmlerinden biri olan Benim Dünyam’ın Gaziantep galası Sankopark Avşar sinemalarında gerçekleşti. Uğur Yücel ve Beren Saat’in de yer aldığı galaya yüzlerce Gaziantepli katıldı. Film öncesinde seyircilere kısa bir konuşma yapan Uğur Yücel, “Filmlerin genelde İstanbul galaları yapılır ama filmi sadece İstanbul için değil tüm Türkiye için yapıyoruz. O yüzden gönül ister ki her şehrimizdeki izleyicilerimizle buluşabilelim. Bu nedenle bugün de sizlerle filmimizi paylaşmaya geldik” diye konuştu.

Benim Dünyam’ın soundtrack’i çıkıyor

Sessizliğin sese, karanlığın aydınlığa dönüştüğü “Benim Dünyam” filminin, müziklerinin yer aldığı albüm Kasım ayının 3.haftasında tüm müzik marketlerde ve dijital satış platformlarında yerini alacak. Beğeni ve ilgiyle izlenen filmin gişe başarısının ardından unutulmaz hikayenin unutulmayacak melodileri de müzik severlerin arşivinde yerini alacak. 21 enstrümantal eserin yer aldığı albümde tüm beste, düzenleme ve orkestrasyonlar Tamer Çıray’a ait.

Altyazılı versiyon da vizyona giriyor

Benim Dünyam filminin, İstanbul, İzmir ve Ankara’da  bu hafta itibariyle altyazılı versiyonları da vizyona giriyor.  “Benim Dünyam” özel altyazılı versiyon, İstanbul Altunizade Capitol, Ankara Taurus AVM Cinemarine ve İzmir Cinemaximum (Optimum) sinemalarında gösterime girecek. Filmin altyazılı gösterimleri önümüzdeki günlerde farklı sinemalarda da izleyicisine ulaşacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up