‘Benim Dünyam’ Yakında Sinemalarda

Türkiye

Benim Dünyam1

Yapımını TMCnin, yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Uğur Yücel’in üstlendiği ”Benim Dünyam” filmi için geri sayım başladı.

Başrollerini Uğur Yücel ve Beren Saat’in üstlendiği, yılın beklenen filmi ”Benim Dünyam”, 25 Ekim’de vizyona giriyor. 1950’li yılların Büyükadası’nda, iki yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem sağır olan, bu nedenle hiçbir kavramı “bilmeyen”, çevresiyle tamamen uyumsuz bir çocuk olan Ela ile hayatını Ela’yı iyileştirebilmeye adayan Mahir Hoca’nın çarpıcı hikâyesini konu alan filmin afişi Emre Erdem tarafından hazırlandı. Hint yapımı ”Black” filminden uyarlanan filmin uyarlama senaryosunu Uğraş Güneş yazdı. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ayça Bingöl, Turgay Kantürk, Hazar Ergüçlü, Erdal Küçükkömürcü ve Yasemin Conka gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Fragmanı İzlemek için Tıklayın!

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up