Benedict Cumberbatch’tan Yeni Dizi

Diziler
Sherlock ile gönülleri fetheden, ardından fantastik dünyanın kapılarını açan Benedict Cumberbatch yeni bir dizi ile geliyor.

Dizi, Edward St. Aubyn’in Patrick Melrose roman serisinden uyarlanacak. David Nicholson tarafından uyarlanan senaryoda Cumberbatch, ailesi tarafından kötü muamele gören hem aristokrat hem de mizacı epey neşeli bir ‘playboy’ olarak karşımıza çıkacak.

Diziden ilk görsel yayınlandı.

Dizi, her bölümde ayrı bir macerayı ele alacak. Ayrıca dizi 1960’lı yıllarda Fransa’da başlayacak, 80’lerde Amerika sularında devam edecek ve ardından 2000’lerin başında İngiltere’de sona erecek. Dizide aktöre  Holliday Grainger, Prasanna Puwanarajah, Blythe Danner ve Declan Rodgers eşlik ediyor.

Cumberbatch birkaç yıl önce kitaptaki karaktere çok benzediğini dile getirmiş. Melrose adıyla Showtime ekranlarında yerini alacak yapımın çekimleri Ağustos’ta başlamıştı.

BU HABERLE İLGİLİ YENİ GELİŞME VAR. OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.
Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Latest posts by Sinefesto (see all)

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up