Benedict Cumberbatch’in Setinden Fotoğraflar Geldi!

Dünya Manşet

Benedict Cumberbatch’i Doctor Strange rolünde izleyeceğimiz filmin setinden fotoğraflar geldi!

Nepal’de başlayan çekimler Benedict Cumberbacth’in Doctor Strange’inden ilk kareleri de beraberinde getirdi. Nepal sokaklarında yapılan çekimlerde, uzun sakalıyla fotoğraflanan İngiliz oyuncu Stephen Strange karakterine uyum sağlamış gözüküyor.

benedict

Marvel evreninin beyaz perdedeki yeni jenerasyon filmlerinden Doctor Strange’in başrolünde son dönemin yükselen yıldızı Benedict Cumberbatch yer alıyor.

Sherlock dizisiyle bir anda yıldızı parlayan Cumberbatch, büyük bütçeli yapımlarda yan rollerde görev almasının ardından başrole yükseldi.

benedict 2

Star Trek’te Khan rolünden sonra Hobbit üçlemesinde hem Necromancer’ı hem de Smaug’u canlandıran oyuncu, aynı zamanda bağımsız yapımlarda da başarılı roller çıkararak hayran sayısını artırıyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz sene 5 dalda Altın Küre’ye aday olan ve toplamda 34 ödül kazanarak tarihin en iyi filmleri arasında yer edinen Yapay Oyun (The Imitiation Games) filmiydi.

Doctor Strange‘in 4 Kasım 2016’da vizyona girmesi planlanıyor.

——————————————————————-

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up