Benedict Cumberbatch’ın Seslendirdiği The Grinch’ten İlk Fragman

Hollywood Manşet Yakında
Benedict Cumberbatch’ın Seslendirdiği The Grinch’ten İlk Fragman

Sevilen yılbaşı hikayesi Grinch bir kez daha sinema filmi oluyor. Grinch’in animasyon uyarlamasından ilk fragman yayımlandı.

Benedict Cumberbatch’in seslendirdiği The Grinch’in yönetmenlik koltuğunda Scott Mosier ve Yarrow Cheney oturuyor. Filmin senaryosunu ise Michael LeSieur kaleme aldı.

Grinch’in Konusu

Who köyünden ayrılarak dağın başında, kimsenin yaklaşmaya cesaret edemediği mağarasında yaşayan Grinch’e yalnızca sadık köpeği Max eşlik etmektedir. Günlük yaşamın sukünetinden memnun olan Grinch’in kabusu ise, yılbaşı kutlamalarına aşırı düşkün olan Who halkının yıl sonu başlayan coşkusudur. Bu yıl kutlamaların daha da coşkulu olacağının ilan edilmesi sonucu, Grinch bu coşkuyu yok etmek adına, Noel Baba kılığına girerek yılbaşını çalmaya karar verir. O sırada köyde yaşamakta olan küçük Cindy-Lou ise arkadaşlarıyla birlikte yılbaşında Noel Baba’yı yakalayıp, bekar annesine yaptığı yardımlar için teşekkür etme planı yapmaktadır. İkilinin yılbaşı planları birbirlerini nasıl etkileyecektir?

The Grinch, 23 Kasım 2018’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up