Benedict Cumberbatch The Child in Time Filminin Başrolünde

Hollywood
Benedict Cumberbatch The Child in Time Filminin Başrolünde

Benedict Cumberbatch, BBC’nin projesi The Child in Time filminin başrolünde. Filmden ilk görsel de geldi.

Sevilen oyuncu Sherlock serisi ile büyük bir şöhrete ulaşmıştı. Benedict Cumberbatch her ne kadar dev projelerde yer alsa da hala mütevazı işlerde yer almaya devam ediyor. Cumberbatch, BBC 1’de yayınlanacak olan The Child in Time adlı televizyon filminde başrol olarak karşımıza çıkacak. Film, Ian McEwan’ın kaleme aldığı aynı adlı kitaptan uyarlanacak. Filmin yönetmeni ise Julian Farino.

The Child in Time’nin Konusu

McEwan’ın daha önce de Atonement, Dayanılmaz Aşk (Enduring Love) veThe Good Son  gibi birçok filmi sinemaya uyarlanmış ve hatta Cumberbatch da Atonement‘te  Paul Marshall olarak kadroda yerini almıştı.The Child in Time’de Stephen Lewis adlı bir çocuk kitabı yazarının ve karısının, üç yaşındaki kızlarının kayboluşunun ardından geçen iki yıl sonrası anlatılıyor.

Buna benzer bir konu yine BBC’nin The Missing adlı dizisinde de ele alınmıştı.

Cumberbatch roman hakkında “Ben romanı yıllar önce okudum ve roman benimle kaldı. Derin, güzel ve çok hareketli. Sadece Ian McEwan böylesine dürüstçe bir kayıp hakkında yazabilir. Stephen Butchard’ın zekice yazdığı adaptasyonundan çok heyecanlıyız. SunnyMarch TV tarafından üretilen ilk drama ‘Child In Time’ olduğu için de gurur duyuyorum” demişti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up