Benedict Cumberbatch Şimdi de Kral Oldu

Diziler Yakında

Sherlock ile gönlümüzü çalan ve son olarak Doctor Strange ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Benedict Cumberbtach’ın boş geçen bir anı yok anlaşılan. Cumberbatch yakın zamanda BBC 2’nin The Hollow Crown isimli mini dizisinde III. Richard’ı canlandıracak.

Önceki sezon ve bölümlerinde birçok ünlü ismi ağırlayan (Tom Hiddleston, Patrick Stewart, Ben Whishaw, James Purefoy ve Jeremy Irons)  dizinin fragmanı da yukarıda.

benedict cumberbatch kral

Programme Name: The Hollow Crown: The Wars Of The Roses - TX: n/a - Episode: The Hollow Crown: The Wars Of The Roses (No. Richard III) - Picture Shows:  Richard III (BENEDICT CUMBERBATCH) - (C) Carnival Film & Television Ltd - Photographer: Robert Viglasky

Kendisine krallığın epeyce yakıştığını söylemeden edemeyeceğimiz Cumberbatch’a dizide Judi Dench, Keeley Hawes, Sophie Okenodo ve Tom Sturridge eşlik ediyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up