Ben Affleck’in Oscar’a Göz Diken Live by Night Filminden İlk Fragman

Hollywood Manşet

Argo’dan sonra yine Oscar’ı kucaklamak isteyen Ben Affleck’in yeni projesi Live by Night’tan ilk fragman geldi.

Zoe Saldana, Elle Fanning, Sienna Miller, Chris Messina, Chris Cooper, Scott Eastwood ve Brendan Gleeson’un Affleck’e eşlik ettiği filmin görüntü yönetmeni Robert Richardson. Senaryo, yapım ve yönetim ise Affleck’in.
Diğer yapımcılar da Leonardo DiCaprio, Jennifer Davisson Killoran ve Jennifer Tod.

1920’lerde geçen film bir kitap uyarlaması. Konusu ise şöyle:

Başarılı bir polis şefinin en küçük oğlu olan Joe Coughlin babasının tam tersidir. Küçük yaşta suça bulaşmaya başlar ve kanun pek de önemsediği bir değerler sistemi değildir. Artık çocukluğunu geride bırakan adam artık şehrin en korkunç gangsterlerinin yanında maaşlı çalışan durumundadır. Joe bir kanun kaçağı olmanın ganimetleri, heyecanı ve ününden hoşlanır ancak bu hayatın karanlık tarafıyla kısa süre içinde yüzleşir. Zengin, yasadışı silah ve alkolle hayatını kazanan, hırslı ve acımasız adamlar karşısına çıktıkça Joe için zenginlik, hapis gibi seçeneklerden çok daha ihtimal dahilinde olan şey erken yaştaki bir ölümdür.

Night by Live 20 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up