Ben Affleck’in Batman İtirafı

Dünya Genel

Uzun zamandır Ben Affleck’in seriden ayrı bir Batman filminde yer almak istediği biliniyordu. Ünlü oyuncunun, plan aşamasındaki filmin yazarlarından biri ya da yönetmeni olmak istediği kulislerde konuşulan bir konuydu. Fakat, Ben Affleck, Batman filmini yönetmek istediğini ilk kez sesli bir şekilde ifade etti ve nihayet dedikodular doğrulanmış oldu.

ben

Affleck‘i, hali hazırda çekimleri devam eden Batman v. Superman: Adaletin Şafağı filminde Batman rolünde izleyeceğiz. Yeni bir Batman projesi için açıklama yapan Affleck, “Bu işi yapabilirsem, tabii ki rüya gibi olur. Diğer filmlerdeki gibi bunun da bir sırrı var. O da eğer yöneteceksen, iyi yapacağından emin olmak” şeklinde konuştu.
Batman v. Superman: Adaletin Şafağı filminin yapımcısı Charles Roven, Ben Affleck’in planladığı Batman filmini yönetip yönetmeyeceği sorulduğundan ise çekimser davrandı. Yapımcı Roven, Affleck’in takviminin çok yoğun olduğunu ve şahsi bir proje için uzun süre beklemesi gerekeceğini belirtti.

———————————————————————-

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up