Ben Affleck Türkiye’de

Manşet Türkiye

Amerikan’ın Oscar ödüllü oyuncusu ve yönetmeni Ben Affleck, çekeceği film için mekan araştırması yapmak üzere İstanbul’a geldi.

Çekeceği film için mekan araştırması yapmak amacıyla üçüncü kez Türkiye’ye gelen sanatçı Ben Affleck, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ile Sultanahmet Meydanı’nda bir araya geldi. Daha önceki gelişinde de Başkan Demir ile makamından ziyade alanda buluşmak istediğini belirten Affleck, önceki gün Sultanahmet Meydanı’nda alan gezisi sırasında Başkan Demir ile buluştu.

Affleck, çekeceği film için daha önce de İstanbul’a geldiğini, filmin önemli sahnelerinin tarihi yarımada Fatih’te geçeceğini söyleyerek, Demir’den destek istedi. Başkan Mustafa Demir ise, İstanbul’un tanıtımına katkıda bulunacağına inandığı bu tür projelere her zaman destek olduklarını belirterek, Affleck’in çekeceği filme de destek vermekten dolayı mutluluk duyacağını söyledi.

Sabah

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up