Belçim Bilgin’in Kadrosunda Yer Aldığı Dobbeltspil’den İlk Fragman

Avrupa Sineması Manşet
Belçim Bilgin’in Kadrosunda Yer Aldığı Dobbeltspil’den İlk Fragman

Belçim Bilgin’in başrolü Ben Kingsley, Theo James ve Jacqueline Bisset ile paylaştığı Dobbeltspil – Komplo’dan ilk fragman yayımlandı.

Filmin Konusu

Michael Soussan’ın yaşanmış gerçek anılarına dayanan film, genç bir Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışan Soussan’ın gerçek hikâyesini ve onun Birleşmiş Milletler’in, Oil for Food (Yemek İçin Yağ) Programı’na bağış toplama çabalarını anlatıyor.
Programın başındaki akıl hocası Pasha, programın ne kadar başarılı olduğunu Michael Soussan’a göstermek için onu Irak’a getiriyor. Fakat Michael, organizasyonu daha derin bir şekilde incelediğinde, BM içindeki ve dışındaki yetkililerin yolsuzluklarını fark eder. Michael şimdi bu organizasyona nasıl adalet getireceğine karar vermek zorundadır.

Per Fly’in yönettiği film, 18 Ocak 2018‘de Danimarka’da vizyona girdi. Türkiye’de ise 31 Ağustos 2018‘de seyirci ile buluşacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up