Belçim Bilgin Kördüğüm Dizisinden Ayrıldı

Diziler Günün Haberi

Sevilen oyuncu Belçim Bilgin sosyal medya hesabından Kördüğüm dizisini bıraktığını açıkladı.

Bilgin, çocuğuyla birlikte Londra’da yaşama kararı aldığı için artık dizide yer almayacak. Sanatçının ayrılma nedenini ise kendi açıklamasından okuyabilirsiniz. İşte o açıklama:

“Her şey böyle başlamıştı” diye başlayan bir veda, aslında belki de baslangıç mesajı yazmıştı çok sevdiğim dostum; gerçekten de öyle… bir sürü hayalle yollara düşüp, İtalya’da tanışmıştık Naz’la ve tam da böyle başlamıştı her şey. Güzel bir havada, bir top İtalyan dondurması en lezzetlisinden, yeni bir hayata nefes vermenin inanılmaz heyecanı! Ama işler düşlediğimiz gibi gitmedi ve Naz’ın hikayesi beni de birlikte çalıştığım yaratıcı ekibimizi de mutlu etmeyen bir “kördüğüm”e döndü, biz de zorlamadan birbirimize karşı sevgi ve saygı çerçevesinde bu proje özelinde veda etmeye karar verdik. Size, kendime, iş arkadaşlarıma, işime olan saygım esastır. En kısa zamanda başka projelerle karşınıza çıkmak için sabırsızlanıyorum. Sizi çok özleyeceğim, sevgilerimle, saygılarımla!..

Kördüğüm dizisi ikinci sezonuna yeni başlamış ve bir bölümü de geride bırakmıştı. Dizinin 28. bölümü de yeni paylaşıldı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up