Belçim Bilgin, Hollywood Filminin Başrolünde

Hollywood

Oyuncu Belçim Bilgin, Danimarkalı yönetmen Per Fly’ın yönettiği “Komplo” filminde başrolde yer aldı.

Son olarak Cebimdeki Yabancı’da rol alan Belçim Bilgin, Danimarkalı yönetmen Per Fly’ın yönettiği Komplo (Backstabbing for Beginners) filminde oynadı. Belçim Bilgin’in rol arkadaşları arasında Oscar Ödüllü Ben Kingsley, Jacqueline Bisset ve Theo James var.

7 Eylül 2018 tarihinde vizyona girecek filmde Belçin Bilgin, ‘Nashim’ adlı Kürt bir tercümanı canlandırıyor.

Filmin Konusu

Michael Soussan’ın yaşanmış gerçek anılarına dayanan film, genç bir Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışan Soussan’ın gerçek hikâyesini ve onun Birleşmiş Milletler’in, Oil for Food (Yemek İçin Yağ) Programı’na bağış toplama çabalarını anlatıyor.
Programın başındaki akıl hocası Pasha, programın ne kadar başarılı olduğunu Michael Soussan’a göstermek için onu Irak’a getiriyor. Fakat Michael, organizasyonu daha derin bir şekilde incelediğinde, BM içindeki ve dışındaki yetkililerin yolsuzluklarını fark eder. Michael şimdi bu organizasyona nasıl adalet getireceğine karar vermek zorundadır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up