‘Behzat Ç’nin 3 günlük hasılatı!

Genel Manşet Türkiye

Başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı film, 245 kopya ve  13+ yaş sınırıyla geçen cuma seyirciyle buluştu.

Maliyeti 2 milyon TL olan film, toplam 1 milyon 517 bin 75 TL hasılata ulaştı. Adam Film’in ortağı yapımcı Tarkan Karlıdağ, gişe 1 milyonu geçerse 2. filmi yapacaklarını açıkladı.

İlk seans hasılatını 35 bin TL’ye tamamlayıp Van’daki depremzedeler için bağışlayan Karlıdağ, alkollü sahnelerden dolayı televizyonda yayınlanması mümkün olmadığı için filmin ayrıca bir de alkolsüz TV versiyonunu çektiklerini belirtti.

Filmin geçen yıl başlayan dizisi ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ nin ise ay sonunda seyirciyle buluşacağı konuşuluyordu. Ancak yeni bölümlerin 13 Kasım’dan itibaren Doğuş Yayın Grubu’nun satın aldığı Star TV’de ekrana geleceği öğrenildi.

Karlıdağ diziye yeni sezonda usta oyuncu Ahmet Uğurlu ile Mine Tugay’ın da katılacağını söyledi. Uğurlu, dizide Behzat Ç.’nin yaşlı haline benzeyen oldukça tecrübeli bir komiseri, Mine Tugay ise Narkotik polis komiserini oynayacak.

sinefesto.com/Gizem Uyanık

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up