”Behzat Ç. Ankara Yanıyor” 1 Kasım’da Vizyon’da

Türkiye

Star Tv ekranlarında geçtiğimiz sezon final yapan “Behzat Ç., Bir Ankara Polisiyesi”, takipçileriyle beyazperdede yepyeni bir hikaye ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

''Behzat Ç. Ankara Yanıyor'' Film AfişiAdam Film’in yapımcılığında gerçekleşen filmin yönetmeni Serdar Akar . Filmin senaryosunu aynı zamanda dizinin senaristi olan Ercan Mehmet Erdem yazdı. Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan “Behzat Ç. Ankara Yanıyor “da ,Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler’in  yanısıra, Aslı Tandoğan, Serenay Sarıkaya, Sadi Celil Cengiz, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Seda Bakan görev aldı.

Filmin konusu ise şöyle:

Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir.

İçişleri Bakanı öldürülmeden önce Cinayet Büro ekibi Hakkı adında bir bakkalın ve Alman Konsolosluğunda görevli Hans adında bir Almanın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Alman Hükümeti, cinayete gözlemci olarak Ulrike adında bir polisini görevlendirmiştir. Başkomiser Himmet, bakkal ve Almanın cinayetlerine öncelik vermez. Tahsin de bu cinayetlere bakması için Behzat Ç.’yi geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat Ç. kararsızdır…

”Behzat Ç. Ankara Yanıyor”, 1 Kasım’da seyircisiyle buluşmayı bekliyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up