Before Üçlemesine Dördüncü Bir Film Çekilebilir

Hollywood
Ethan Hawke, Before üçlemesine dördüncü bir filmin çekilmesini istediğini açıkladı.

Dokuz yıl arayla farklı şehir ve zamanlarda üç hikayeyi seyirci ile buluşturan Before üçlemesi, Ethan Hawke ve Julie Delpy oyunculuğuyla sinema tarihinin en iyi film serisilerinden biri olarak hafızalara kazındı.

1995 yılında Before Sunrise ile başlayan seri, 2004 yılında Before Sunset ile devam etmiş ve 2013 yılında Before Midnight ile macerasını noktalamıştı.

The New York Times, Before Sunrise’ın 25. yılı vesilesiyle Richard Linklater ve Ethan Hawke ile bir araya geldi. Konuyla ilgili Ethan Hawke, “Before Midnight’ı bitirdikten sonra midemde daha önce hiç yaşamadığım bir şeyler hissettim. ‘Sunrise,’ ‘Sunset,’ ‘Midnight’ kendi tuhaf yollarında giden hikâyeler. Bu, bir epilog gibi başka bir iş olmayacağı anlamına gelmez. Hayatınızın ikinci yarısına odaklanan bir ‘After’ serisinin nasıl olabileceğini merak ediyorum.” açıklamasını yaptı.

Richard Linklater ise konuya daha farklı açıdan yaklaşarak durumu başka bir noktaya sürüklüyor: “Belki de Jesse and Celine’in, 80’li yaşlarına kadar gelmesini bekleyeceğiz ve birinin yaşlılıkta ötekini ötenazi ettiği ‘Amour’un komik bir versiyonunu yapacağız. Bunu göz ardı etmiyorum.” dedi.

Yapılan açıklamalarda serinin yeni bir filmle yoluna devam edeceği konusunda net bir bilgi yer almamış olsa da film ekibinin bu fikire sıcak baktıkları da söz konusu haline geldi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up