BBC’den Yeni Bir Dedektif Dizisi

Diziler

Harry Potter’in yazarı J.K. Rowling’in çok satan romanı ‘Guguk Kuşu’ ekranlara uyarlanıyor. Ünlü yazarın ilk romanı, Afganistan’da yaralanan ve özel dedektif olan eski asker Cormoran Strike’ın, bir modelin intiharını araştırmasını anlatıyor.

Bronte Film ve BBC’nin ortak yapımı olan dizinin çekimleri Londra’da başladı. BBC’de ekrana gelecek olan uyarlama dizide, Tom Burke başrolü üstlenecek. Başrolde yıldız oyuncuya Holliday Grainger eşlik edecek.

BBC ekranlarında yayınlanacak olan dizide Burke, özel dedektif Cormoran Strike’ı canlandırırken Grainger özel dedektifin asistanı rolünü canlandıracak.

guguk2

Afganistan’da yaralanan ve özel dedektif olan eski asker Cormoran Strike’ın, bir modelin intiharını araştırmasını anlatan diziden ilk kareler gelmeye başladı.

J.K. Rowling’in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosu ve detaylı bilgileri henüz bilinmiyor. Dizi 2017 yılında BBC ekranlarında yer alacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up