Batman v Superman’ın Galası Yapıldı

Dünya Etkinlikler Hollywood

Warner Bros’un merakla beklenen süper kahraman serilerinin en çok ses getirecek filmi Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nın New York galası gerçekleşti.

Frank Miller’ın 1986 tarihli çizgi romanından uyarlanan Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin galası New York’ta Radio City Music Hall’de gerçekleşti. Ana sponsorları arasında Türk Hava Yolları (THY)’ında bulunduğu filmin galasına, Ben Affleck, Henry Cavill, Harry Lennix, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Will Smith ve John Corbett gibi ünlü Hollywood yıldızları katıldı.


Gazetecilere açıklama yapan sinema oyuncusu Affleck, film için her gün sabah 6’da spor salonuna gittiğini, ‘süper kahraman’ olmak için bunun gerekli olduğunu ifade etti.
Frank Miller’ın 1986 tarihli çizgi romanından uyarlanan filmin başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck Batman (Bruce Wayne) ve Man of Steel filminin yıldızı Henry Cavill ise “Super Man” (Clark Kent) rolüyle yer alıyor.


Filmin prömiyeri için 51. sokak ile 5 ve 6. caddeler arası trafiğe kapatılırken, yoğun güvenlik önlemleri de dikkati çekti.
Yapımcılığını Warner Bros.’un, yönetmenliğini Zack Snyder’ın yaptığı film 25 Mart’ta vizyona girecek.

FB_IMG_1457797270872

____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up