Batman v Superman’in Blu-Ray’i Yetişkinler İçin

Dünya

Batman v Superman: Dawn of Justice’in yönetmeni Zack Snyder, filmin R-rated versiyonundaki Jean Malone’un rolü hakkında açıklamalarda bulundu.

batman 2

Affleck, filmin sadece Blu-Ray versiyonunu yetişkinler için olmasının akıllıca bir hareket olduğunu ve bunun geniş kitlelere ulaşmanın ve herkesi memnun etmenin bir yolu olduğunu düşünüyor.

images (18)
Snyder de bu konu ile ilgili konuştu: “ Biz daha çok “kafi” olarak düşünüyoruz. Biz üç saatlik bir film yapmıyoruz. Demek istediğim asla üç saatlik bir film yapmak istemem. Böyle bir durumda büyük ihtimalle kesintilere giderim. Ayrıca bunu stüdyoya da kabul ettirmek oldukça zor olacaktır. Fakat bence bu iki buçuk saat olarak yönetilebilir. Ayrıca tanıtma yazısının da süper uzun olacağını unutmamak gerek. Film bu yazılarla birlikte iki saat yirmi iki dakika olacak.” dedi.

Blu-Ray için Jane Malone’un canlandırdığı esrarengiz bir karakter filmden çıkarıldı. Zack Snyder da bu konu hakkında sessiz kalmadı. “Bence bunu biraz özel tutmalıyız ama bu onun hakkında konuşmayacağımız anlamına gelmez. O Robin ya da Batgirl değil. Bunu söylemekten çok mutluyum.” diye belirtti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up