Baskın: Karabasan’a Görkemli Gala

Genel

Önümüzdeki ay vizyona girmeye hazırlanan Baskın: Karabasan‘ın galası yapıldı. Geceye Teoman, Mustafa Altıoklar, Vildan Atasever, Derya Alabora, Begüm Birgören, Efecan Şenolsun, Elif Atakan gibi sektörün tanınan isimleri de katıldı.

Baskın: Karabasan beş polisin gece devriyesi sırasında gelen yardım çağrısı üzerine destek için gittikleri terkedilmiş tarihi bir Osmanlı karakolunda başlarına gelenleri konu alıyor. Yapımcılığını ise MO Filmʼin yaptığı Baskın: Karabasan için geri sayım devam ediyor.

imphoto_kleingala037

Dünya prömiyerini Eylül ayında Toronto Film Festivaliʼnin Midnight Madness seçkisi kapsamında gerçekleştiren filmin hakları Amerika’da IFC firması tarafından satın alınarak geniş kopya sayısı ile önümüzdeki aylarda Amerika başta olmak üzere İngiltere, Almanya, İtalya, Kanada, Avustralya, Avustralya, Çin, Japonya, İskandinav ülkeleri ve Bağımsız Devletler Topluluğu’na üye ülkelerde de gösterime girecek.

 

_______

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up