Barbie Filminin Başrolü Margot Robbie Oldu

Günün Haberi Hollywood

 Warner Bros’un yapımını üstlendiği Barbie filminin başrolünde Margot Robbie yer alacak.

Bu yıl Ben,Tonya filmindeki performansı ile ilk Oscar adaylığını kazanan 28 yaşındaki Avustralyalı yıldız, komedi türündeki fantastik filmde Barbie’yi canlandıracak.

Filmin yapımını üstlenen Warner Bros’a, Barbie‘nin yaratıcısı olan oyuncak firması Mattel de yapımcı olarak destek verecek.

Yarı animasyon, yarı gerçekçi çekilecek olan filmde Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. Yaşadığı dünyanın ‘mükemmel kadın’ imajına uzak olduğunu fark eden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür.

Barbie filminin yapımcılığını Walter F. Parkes, Laurie MacDonald ve Amy Pascal üstlenirken senaryosunu Hilary Winston‘ın kaleme aldı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up