Barack Obama’yı Drake Canlandırabilir

Hollywood Manşet

Önceki ABD Başkanı Barack Obama’nın hayatına ışık tutacak olası bir biyografi filminde Obama’yı rapçi Drake canlandırabilir.

Yakın zamanda çekilmesi planlanan, eski ABD Başkanı Barack Obama‘nın hayatına odaklanacak olası bir biyografi filminde Obama‘yı, Kanadalı rapçi Drake‘in canlandırabileceği konuşuluyor.

Katıldığı 360 with Speedy Morman adlı söyleşi programında kendisini Drake‘in canlandırmasından memnuniyet duyacağını söyleyen Obama, “Drake istediği her şeyi yapabilecek biri gibi görünüyor. Demek istediğim, o yetenekli bir kardeş. Dolayısıyla zamanı gelirse ve o hazırsa olabilir” diye konuştu.

Daha önce 2001’de başlayan Degrassi: The Next Generation adlı gençlik dizisinde yedi sezon boyunca Jimmy Brooks rolünü üstlenen 8. sezonda konuk oyuncu olarak rol alan Drake, Paper dergisine verdiği konuşmasında, “Umarım birileri kısa sürede Obama’nın hayatını anlatan bir film çeker, çünkü ben oynayabilirim. Onu ne zaman televizyonda görsem kanalı değiştirmem, dikkatimi veririm ve sesinin tonunu dinlerim” demişti.

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up