Balık Filmi Ücretsiz Gösteriliyor

Etkinlikler

Yeni Sinema Hareketi ve Beşiktaş Belediyesitarafından düzenlenen, Her Cuma Yeni Sinema etkinliği kapsamında, Derviş Zaim’in son filmi Balık bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezi’nde gösteriliyor.

BALIK AFİŞ

Film hakkında:
“Balık”, insan doğa ilişkisi üzerine odaklanıyor. Filmde, bir gölün kıyısındaki küçük ve güzel bir balıkçı köyünde yaşayan balıkçı ailesinin hayatı doğa ile savaşa girişince yön değiştiriyor. Küçük bir sahil kasabasında eşi ve kızıyla birlikte yaşayan ve yöredeki çoğu kişi gibi balıkçılık yaparak geçimini sağlayan Kaya’nın büyük bir sorunu vardır. Kızının bir an önce iyileşebilmesi için elinden geleni yapan Kaya, bir noktadan sonra avlanma yöntemlerini değiştirip doğanın dengesine müdahale etmeye başlar. Yasakları aştığı bu andan itibaren ise doğanın yanı sıra çevresine ve kendi ailesine de geri dönüşü olmayan hasarlar verecektir.

Levent Kültür Merkezi, Onat Kutlar Sinema Salonu
Gösterimler Ücretsizdir.

*Filmin tekrarlarını hafta içi her gün 14:00 ve 16:30 saatlerinde izleyebilirsiniz.

Sinema Nerede?
beşiktaş-belediyesi-levent-kültür-merkezi-onat-kutlar-sinema-salonu

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up